Denní program

20. 11.

18:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Mzda strachu
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1952 | Francie, Itálie
156 min | originální verze
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Kino 35Praha 1
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Kino 35Praha 1
Tohle je láska
Soutěž - Výběr české kritiky
Claire Burger
2017 | Francie
98 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Loni v Marienbadu
Předpremiéry
Alain Resnais
1960 | Francie, Itálie
100 min | francouzština
Titulky - čeština

21. 11.

16:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Hugo Gélin
2018 | Francie
118 min | francouzština
Titulky - čeština
16:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Modlitba
Filmové hity
Cédric Kahn
2017 | Francie
107 min | francouzština
Titulky - čeština
16:30
Edison FilmhubPraha 1
Neznámá dívka
Fokus Adèle Haenel
Jean-Pierre et Luc Dardenne
2015 | Belgie, Francie
113 min | francouzština
Titulky - čeština
17:30
Kino KotvaČeské Budějovice
Loni v Marienbadu
Předpremiéry
Alain Resnais
1960 | Francie, Itálie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Láska bez bariér
Filmové hity
Franck Dubosc
2018 | Francie
107 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino 35Praha 1
Pokoj 212
Soutěž - Výběr české kritiky
Christophe Honoré
2019 | Francie, Lucembursko, Belgie
90 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Loni v Marienbadu
Předpremiéry
Alain Resnais
1960 | Francie, Itálie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Alice a starosta
Soutěž - Výběr české kritiky
Nicolas Pariser
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Nejlepší léta jednoho života
Soutěž - Výběr české kritiky
Claude Lelouch
2018 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
19:00
Edison FilmhubPraha 1
Bídníci
Filmové hity
Ladj Ly
2019 | Francie
103 min | francouzština
Titulky - čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino 35Praha 1
Chvála Bohu
Soutěž - Výběr české kritiky
François Ozon
2018 | Francie
137 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
20:15
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Zatoulaný
Filmové hity
Camille Vidal-Naquet
2017 | Francie
99 min | francouzština
Titulky - čeština
20:15
Lucerna - Malý SálPraha 1
Sólo
Filmové hity
Artemio Benki
2019 | Francie, Argentina, Česká republika
85 min | španělština
Titulky - čeština
20:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Edison FilmhubPraha 1
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Wellness
Soutěž - Výběr české kritiky
Guillaume Nicloux
2019 | Francie
93 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština

22. 11.

16:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Neznámá dívka
Fokus Adèle Haenel
Jean-Pierre et Luc Dardenne
2015 | Belgie, Francie
113 min | francouzština
Titulky - čeština
16:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Láska na první boj
Fokus Adèle Haenel
Thomas Cailley
2014 | Francie
98 min | francouzština
Titulky - čeština
16:15
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Neviditelné
Filmové hity
Louis-Julien Petit
2018 | Francie
102 min | francouzština
Titulky - čeština
16:30
Edison FilmhubPraha 1
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
18:15
Lucerna - Malý SálPraha 1
Tajemný Picasso
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1955 | Francie
78 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:15
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Clouzot a jeho Peklo
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Serge Bromberg, Ruxandra Medrea
2008 | Francie
94 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Kino 35Praha 1
Jiný kontinent
Soutěž - Výběr české kritiky
Romain Cogitore
2017 | Francie, Tchaj-wan
90 min | originální verze
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Rodinná oslava
Soutěž - Výběr české kritiky
Cédric Kahn
2019 | Francie
101 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
19:00
Edison FilmhubPraha 1
Sólo
Filmové hity
Artemio Benki
2019 | Francie, Argentina, Česká republika
85 min | španělština
Titulky - čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Hugo Gélin
2018 | Francie
118 min | francouzština
Titulky - čeština
20:15
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Sirotek
Fokus Adèle Haenel
Arnaud des Pallières
2016 | Francie
111 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
20:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino 35Praha 1
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Edison FilmhubPraha 1
Mladý Ahmed
Filmové hity
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2018 | Belgie, Francie
84 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Sbohem noci
Soutěž - Výběr české kritiky
André Téchiné
2018 | Francie, Německo
103 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština

23. 11.

13:45
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Mladý Ahmed
Filmové hity
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2018 | Belgie, Francie
84 min | francouzština
Titulky - čeština
14:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
14:30
Kino 35Praha 1
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
15:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
15:30
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Ďábelské ženy
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1954 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
15:45
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
16:15
Lucerna - Velký SálPraha 1
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
16:30
Kino 35Praha 1
Záhada jménem Henri Pick
Soutěž - Výběr české kritiky
Rémi Bezançon
2018 | Francie
101 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
16:30
Edison FilmhubPraha 1
Sirotek
Fokus Adèle Haenel
Arnaud des Pallières
2016 | Francie
111 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
16:45
Kino KotvaČeské Budějovice
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Vrah bydlí v čísle 21
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1942 | Francie
84 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Lucerna - Malý SálPraha 1
Modlitba
Filmové hity
Cédric Kahn
2017 | Francie
107 min | francouzština
Titulky - čeština
18:45
Lucerna - Velký SálPraha 1
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
18:45
Kino 35Praha 1
Rodinná oslava
Soutěž - Výběr české kritiky
Cédric Kahn
2019 | Francie
101 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
19:00
Edison FilmhubPraha 1
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Mzda strachu
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1952 | Francie, Itálie
156 min | originální verze
Titulky - angličtina, čeština
21:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Neodolatelný muž
Fokus Adèle Haenel
André Téchiné
2013 | Francie
116 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:00
Kino 35Praha 1
Wellness
Soutěž - Výběr české kritiky
Guillaume Nicloux
2019 | Francie
93 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:15
Lucerna - Velký SálPraha 1
Pokoj 212
Soutěž - Výběr české kritiky
Christophe Honoré
2019 | Francie, Lucembursko, Belgie
90 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:30
Edison FilmhubPraha 1
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština

24. 11.

13:45
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
14:00
Kino 35Praha 1
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
14:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
14:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Mia a bílý lev
Filmové hity
Gilles de Maistre
2017 | Francie, Jihoafrická republika, Německo
98 min
dabing - čeština
15:00
Bio CentralHradec Králové
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
15:45
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Záhada jménem Henri Pick
Soutěž - Výběr české kritiky
Rémi Bezançon
2018 | Francie
101 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
16:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
16:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
16:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Tajemný Picasso
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1955 | Francie
78 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
16:15
Lucerna - Velký SálPraha 1
Philippe de Chauveron
2018 | Francie, Belgie
98 min | francouzština
Titulky - čeština
16:15
Kino 35Praha 1
Alice a starosta
Soutěž - Výběr české kritiky
Nicolas Pariser
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
17:00
Edison FilmhubPraha 1
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
17:30
Lucerna - Malý SálPraha 1
Ďábelské ženy
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1954 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:00
Bio CentralHradec Králové
Yao
Předpremiéry
Philippe Godeau
2017 | Francie
104 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Jiný kontinent
Soutěž - Výběr české kritiky
Romain Cogitore
2017 | Francie, Tchaj-wan
90 min | originální verze
Titulky - angličtina, čeština
18:15
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Neodolatelný muž
Fokus Adèle Haenel
André Téchiné
2013 | Francie
116 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština
18:30
Kino 35Praha 1
Sbohem noci
Soutěž - Výběr české kritiky
André Téchiné
2018 | Francie, Německo
103 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
19:00
Edison FilmhubPraha 1
Loni v Marienbadu
Předpremiéry
Alain Resnais
1960 | Francie, Itálie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Lucerna - Malý SálPraha 1
Vrah bydlí v čísle 21
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Henri-Georges Clouzot
1942 | Francie
84 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
20:30
Bio CentralHradec Králové
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Zatoulaný
Filmové hity
Camille Vidal-Naquet
2017 | Francie
99 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Tohle je láska
Soutěž - Výběr české kritiky
Claire Burger
2017 | Francie
98 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:00
Edison FilmhubPraha 1
Bídníci
Filmové hity
Ladj Ly
2019 | Francie
103 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Kino Světozor - Malý SálPraha 1
Láska na první boj
Fokus Adèle Haenel
Thomas Cailley
2014 | Francie
98 min | francouzština
Titulky - čeština

25. 11.

16:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Neodolatelný muž
Fokus Adèle Haenel
André Téchiné
2013 | Francie
116 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština
17:45
Kino KotvaČeské Budějovice
Láska bez bariér
Filmové hity
Franck Dubosc
2018 | Francie
107 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Bio CentralHradec Králové
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Mladý Ahmed
Filmové hity
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2018 | Belgie, Francie
84 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Nejlepší léta jednoho života
Soutěž - Výběr české kritiky
Claude Lelouch
2018 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Kino 35Praha 1
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
19:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Wellness
Soutěž - Výběr české kritiky
Guillaume Nicloux
2019 | Francie
93 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Večer krátkých filmů
8 krátkých filmů
136 min | francouzština
Titulky - čeština, angličtina
20:30
Bio CentralHradec Králové
Tenkrát podruhé
Předpremiéry
Nicolas Bedos
2019 | Francie
115 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Věrní nevěrní
Filmové hity
Louis Garrel
2018 | Francie
75 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Pokoj 212
Soutěž - Výběr české kritiky
Christophe Honoré
2019 | Francie, Lucembursko, Belgie
90 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
21:00
Kino 35Praha 1
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Tohle je láska
Soutěž - Výběr české kritiky
Claire Burger
2017 | Francie
98 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština

26. 11.

16:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Sirotek
Fokus Adèle Haenel
Arnaud des Pallières
2016 | Francie
111 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Raoul Taburin
Předpremiéry
Pierre Godeau
2017 | Francie
90 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Bio CentralHradec Králové
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Neviditelné
Filmové hity
Louis-Julien Petit
2018 | Francie
102 min | francouzština
Titulky - čeština
18:15
Lucerna - Velký SálPraha 1
Sbohem noci
Soutěž - Výběr české kritiky
André Téchiné
2018 | Francie, Německo
103 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
18:30
Kino 35Praha 1
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Večer krátkých filmů
8 krátkých filmů
136 min | francouzština
Titulky - čeština, angličtina
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Bio CentralHradec Králové
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino 35Praha 1
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Lucerna - Velký SálPraha 1
Chvála Bohu
Soutěž - Výběr české kritiky
François Ozon
2018 | Francie
137 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština
20:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Večer krátkých filmů
8 krátkých filmů
136 min | francouzština
Titulky - čeština, angličtina

27. 11.

16:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Věrní nevěrní
Filmové hity
Louis Garrel
2018 | Francie
75 min | francouzština
Titulky - čeština
17:00
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Mladý Ahmed
Filmové hity
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2018 | Belgie, Francie
84 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Bio CentralHradec Králové
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Philippe de Chauveron
2018 | Francie, Belgie
98 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Loni v Marienbadu
Předpremiéry
Alain Resnais
1960 | Francie, Itálie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Kino 35Praha 1
Večer krátkých filmů
8 krátkých filmů
136 min | francouzština
Titulky - čeština, angličtina
19:30
MinikinoMoravská Ostrava a Přívoz
Překladatelé
Předpremiéry
Régis Roinsard
2018 | Francie
100 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Kino KotvaČeské Budějovice
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
20:00
Lucerna - Velký SálPraha 1
Mladý Ahmed
Filmové hity
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
2018 | Belgie, Francie
84 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Slitování
Předpremiéry
Arnaud Desplechin
2019 | Francie
119 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Bio CentralHradec Králové
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Kino Světozor - Velký SálPraha 1
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
21:00
Kino 35Praha 1
Clouzot a jeho Peklo
Pocta: Henri-Georges Clouzot
Serge Bromberg, Ruxandra Medrea
2008 | Francie
94 min | francouzština
Titulky - angličtina, čeština

28. 11.

18:00
Bio CentralHradec Králové
Bezstarostná dívka
Předpremiéry
Rebecca Zlotowski
2019 | Francie
91 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Rebelky
Předpremiéry
Allan Mauduit
2018 | Francie
87 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Curiosa
Předpremiéry
Lou Jeunet
2018 | Francie
105 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Bio CentralHradec Králové
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština

29. 11.

23:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Zatoulaný
Filmové hity
Camille Vidal-Naquet
2017 | Francie
99 min | francouzština
Titulky - čeština

30. 11.

17:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Philippe de Chauveron
2018 | Francie, Belgie
98 min | francouzština
Titulky - čeština
19:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Výjimeční
Předpremiéry
Olivier Nakache, Éric Toledano
2019 | Francie
114 min | francouzština
Titulky - čeština
21:15
Univerzitní kino ScalaBrno
Večer krátkých filmů
8 krátkých filmů
136 min | francouzština
Titulky - čeština, angličtina

1. 12.

14:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Mia a bílý lev
Filmové hity
Gilles de Maistre
2017 | Francie, Jihoafrická republika, Německo
98 min
dabing - čeština
16:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Láska bez bariér
Filmové hity
Franck Dubosc
2018 | Francie
107 min | francouzština
Titulky - čeština
18:00
Univerzitní kino ScalaBrno
Anne Fontaine
2018 | Francie
95 min | francouzština
Titulky - čeština
20:30
Univerzitní kino ScalaBrno
Céline Sciamma
2019 | Francie
120 min | francouzština
Titulky - čeština